Srpen 2014

snapchat.

28. srpna 2014 v 19:00 | KateNecky |  Kate.
Hi darlings ^^ :3
Napadlo mě jestli má někdo z vás snapchat.
Myslím, že asi všichni ví o co jde - aplikace na mobil, přes který posíláte selfie. Ale i kdybyste to nechápali, tak tenhle článek prostě ignorujte.

Můj snapchat je katenecky. Ráda si vás všechny co snapchat máte přidám, ale pokud si přidáte jenom vy mě, já nevím jestli vás znám nebo ne a nepřidám si vás. Takže pokud snapchat máte rozhodně mi ho hoďte do komentářů :) Ráda s váma budu snapovat ^^
Summer🌸✌

USA 2014 ► photos

26. srpna 2014 v 15:00 | KateNecky |  photos.
Hi! :)
How are ya? :)
Psali jste si o to, takže zveřejňuji :) Mám tu pro vás fotky z USA, vím že to je dost široký pojem, a nevím ani jestli víte kde přesně jsem byla takže:
bydlely jsme ve státě New Jersey - v Morristownu. Jezdili jsme mimoto často do NYC. Potom jsme jeli do Philladelphie kde jsme byli jeden den (od rána do večera) a pak jsme bydlely 4 dny ve Washingtonu (stát Virginia). Jednu noc jsme potom přespaly ve Williamsburgu (Virginia) a na jeden den jsme byly na Virginia Beach. A potom jsme se zpátky vrátily do Morristownu - vždycky jsme bydleli u přátel, nikdy ne v hotelu. To je jen tak na objasnění abyste věděli odkud všude jsou fotky :) Nakonec jsem se teda rozhodla že přidm fotky i s ostatníma :D Ještě se chci omluvit - některé jsou focené s efektem, některé ne a některé musely být hodně přizoomované takže menší kvalita :)
++++
NYC
++++
pohled z lodi - NYC
++++
++++
Union Square
++++
Times square o půlnoci ^^
++++
To "dítě" to zabíjí :DD
++++
Nesmí nebýt selfie ^^
++++
++++
Morristown
++++
Central Park
++++
Central Park
++++
Philladelphia
++++
S maminkou ^^ - Washington
++++
Veverka :33 Hrozně cute ^^
++++
Zoo ve Washingtonu :)
++++
Omlouvám se za kvalitu - sklo :D
++++
Virginia beach
++++
Takže to by bylo všechno, vybrala jsem jich co nejmíň a ty nejlepší aby vás to nenudilo :) Snad se líbily :))


Worth apologizing?

24. srpna 2014 v 15:17 | KateNecky
Hi guys.
Já vím, možná už ani nemá cenu se omlouvat - ale já to udělám :D Znáte mě, jsem stroj na omluvy ^^
Jak všichni víte byla jsem v USA - a to je vlastně celý důvod. Celá ta dovolená, těch 17 dní tam, bylo jako ve snu. Něco takového by se přece nemohlo normálně stát. Tak úžasná dovolená jde prostě prožít jen ve snu. Znáte to. Teď, když jsem už dva týdny doma mi to nepřipadá skutečné. Jako kdyby se to nestalo, jako kdyby to byl vážně jenom sen. Protože na moje štěstí to bylo až moc dokonalé.
Nevím, nějak mě to změnilo. Nebo spíš vrátilo do normálu. Dá se říct že jsem se trochu změnila, ale k lepšímu. Teď si říkáte, bože ta si fakt věří. Myslím to tak, že se nebojím být svá. Chápete mě? :DD

Tak fajn, to jsem sem vážně chtěla napsat. Prostě teď vím, že celkově jsem byla taková.. taková prostě mainstream, if you know what I mean ^^ Takže teď už vážně naposledy - dejte mi poslední šanci blog rozjet. Skoro si říkám, že to už jsem měla víc času na blog při škole než o prázdninách :DD Ale ok.

Fakt se teď budu snažit si líp organizovat čas. A vzhledem k tomu, že se zrovna nudím, tak místo mého klasického mrhání času na youtube nebo u TV si předepíšu pár článků :))

Což je co říct, takže buďte vděční :DDD

Takže jenom jsem chtěla říct, že se o mě nemusíte bát, že žiju. A že s blogem stále nekončím :DD I když si někdy říkám, že by to bylo lepší, tak ne, nekončím, protože vím, že bych to bez něj nezvládla :D

Zatím se mějte :)